Filtrele
Fiyat
TL TL
Stok Durumu
7
8
5
6
Zincir Kolyeler

Zincir Kolyeler

Romeo Takı'nın tarzınıza uygun zincir kolyeleri bu kategoride bulabilirsiniz. Zincir kolye  modellerini beğeniyle izleyecek ve almak isteyeceksiniz.
Takıya aşkla bağlı olanlar için  Romeo Takı sizlerle.

Siz bayanların yüzü ve boyunları ilk dikkat çeken yerleridir. Boyunlarını öne çıkaran takı ürünlerinden biri de zincir kolyelerdir, takılardır. Romeo bunu bilerek siz kadınların ilgi odağı olmasını sağlayacak, özenerek seçtiği zincir kolyeleri sizin beğeninize sunar. Zincir kolyelerimizi sizden başka kimsede göremeyecek ve ilgi odağı olmanızın keyfini çıkartacaksınız. Kıyafetlerinize uygun zincir kolyeleri size sunan Romeo her zaman ilk sıradadır. Farklı çeşitlerde, çoğu zincir kolye çeşitlerimizin arasında beğeneceğiniz ve kombininizi tamamlayacağınız zincir kolyemizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan zincir kolyeyi evinizin rahatlığında, yorulmadan, mağaza mağaza dolaşmadan alabilir ve kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Siz bayanların şıklığına şıklık katacak olan Romeo daima sizlerin yanında olacaktır. Romeo tüm dünyada trend olan ürünleri takip eder ve sizin beğeninize sunar.  

Fiyat politikası ile diğer sitelerden kendisini ayıran sitemizde alışverişin keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Yeni modellerimiz için sitemiz dışında Facebook ve Instagram sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Göster:
Sırala:

27%

73,75TL 53,50TL
KDV Hariç: 45,34TL
Romeo Takı ve Tasarım © 2018
Bu site Web tasarım Market tarafından tasarlanmıştır.
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü